Організатори

anna kramar

Анна Крамар

Головний організатор WordCamp Kyiv 2016. Має вісім років досвіду менеджмента проектами. Є співзасновником та минулим CEO Pingbull агенства в Києві, яке було придбано Redink AS в 2014р. На теперішній момент відповідальна за digital відділ компанії Redink AS. Допомагає розвивати українське ком’юніті WordPress протягом останніх 3-х років.


savchenko-andrey

Андрій Савченко

Андрій – WordPress контрактор. Він спеціалізується на кооперації з іншими розробниками в складних проектах. Модератор і активний учасник WordPress Stack Exchange. Автор сайтів документації QueryPosts.com та Composer.rarst.net. Мешкає на своєму сайті Rarst.net і твітері @Rarst.


artem_atsekhovskyiАртем Ацеховський

Артем не може уявити своє життя без дизайну та досконалих пікселів. З першим відкриттям Photoshop, він не перестає працювати з веб-дизайном і UX протягом останніх 12 років. На даний час займає посаду керівника Redink Kiev. У вільний час Артем любить пригоди і походи в гори:)


fedorov

Олексій Федоров

Олексій Федоров – активний учасник нашого WordPress-комьюніті: конференцій та мітапів. Засновник deco.agency, раніше відомого як Decollete, одного з найгучнішого українських WordPress-агенств, що надає послуги, консультації та постачає власні WordPress-продукти на глобальний ринок.


strikha-oleksandr

Олександр Стріха

Олександр Стріха – один з засновників нашого WordPress-community в Києві та активний доповідач на конференціях та WordPress-мітапах. Наразі Олександр займає позицію CTO в норвезькій компанії Redink AS, яка є WordPress-орієнтованою компанією.


vitaly_nikolaev

Віталій Ніколаєв

Віталій займається розробкою проектів на CMS WordPress з 2012 року. WordPress department lead у компанії Redink Kiev. Призер UA WEB Challenge у командній номінації. Пропагує здоровий спосіб життя – займається бігом, плаванням та бере участь у змаганнях з тріатлону 🙂