Орест Зуб: Власний блог як бізнес, хобі і лайфстайл

Орест є автором провідного україномовного блогу про подорожі, саморозвиток і онлайн бізнес – openmind.com.ua, щоденна аудиторія якого складає 2000+ читачів, а кількість е-мейл підписників більше 20 000. Також, фейсбук сторінку Ореста лайкнуло більше 21 000 осіб.

Його професійна місія полягає у тому, щоб допомогти 1930 людям почати або розвинути бізнес за допомогою інтернету, а особиста ціль – відвідати всі країни світу. На даний момент Орест відвідав більше 70 країн, проводить по 200+ днів у році в мандрах, паралельно працюючи зі свого лептопу.

Про нього часто пишуть у ЗМІ, а сам Орест регулярно виступає на профільних подіях. Ще одним ресурсом Ореста є http://unistudy.org.ua/ – онлайн платформа для української молоді про міжнародні можливості навчання, волонтерства, стажування і підвищення кваліфікації.

Орест Зуб

Орест Зуб

У своєму виступі Орест розповість як кожна особа, що має певне захоплення, спеціальність чи унікальні знання, може перетворити це у бізнес за допомогою ведення тематичного блогу, адже сам Орест, власне, так і починав свого часу. Зрештою запуск профільного блогу він вважає одним із найкращих перших кроків до збільшення продаж все існуючого бізнесу чи монетизації особистих чи професійних якостей окремих осіб.

Хочеш отримати натхнення та дізнатися нові способи монетарізації хобі – не зволікай та приходь на WordCamp Kyiv 2016!