Спонсори

Ми дякуємо нашим спонсорам за допомогу в організації WordCamp Kyiv 2016. Спонсоруючи WordCamp, ви робите дуже добру справу, тому що допомагаєте розвитку WordPress в Україні і світі.

Допомагати завжди приємно, чи не так? Особливо знаючи, що результати не змусять на себе чекати. Дізнайтесь більше, чим можна допомогти улюбленому WordPress за цим посиланням.

Платина

Redink AS

Redink є провідним норвезьким агентством в області content marketing, стратегії, медіа та enterprise веб-рішень на базі WordPress. Вся технічна розробка здійснюється в українському відділі компанії, в Києві.
Понад 200 клієнтів вже стали частиною успішної історії Redink.

WooCommerce

WooCommerce — найшвидше зростаюча платформа для eCommerce, на якій вже працюють більше 30% всіх інтернет-магазинів. Це понад 1 мільйона активних інсталяцій. Базова конфігурація WooCommerce включає всі опціі, які потрібні для старту малого бізнесу: створення продуктів, прийом платежів, методи доставки, звіти. Також існує більше 300 аддонів, що можуть значно разширити можливості WooCommerce.

Jetpack

Jetpack — безкоштовний плагін, що робить управління сайтом значно простішим. Дозволяє використовувати Photon, здійснює постійний моніторинг роботи сайту, захищає від злому, надає можливість зручно керувати мульти-сайтом та автоматично оновлювати інші плагіни. Jetpack включає декілька доповнень, які допоможуть кастомізувати зовнішній вигляд сайту.

Золото

deco.agency

deco.agency — одна з найкращих WordPress-аґенцій Східної Європи, серед клієнтів якої, окрім найвідоміших українських (AIN, ITC, СТБ, Новий канал, Кеддр…) і російських (Цукерберг позвонит, 4PDA, Колеса.ру) замовників, є клієнти з Китаю, Канади, Польщі, США, Німеччини та Естонії. Займає перше місце серед студій, що спеціалізуються на WordPress, та третє загальне по Україні в рейтингу веб-розробників CMS-magazine.
Окрім розробки сайтів поставляють свої продукти (плагіни для WP) на глобальний ринок: серед них de:comments, Mistape, готується до запуску цього року ще два.

Hostpro

Hostpro – це прогресивна, українська хостингова компанія з 15-ти річним досвідом. Компанія постійно йде в ногу з часом і покращує свої послуги. Hostpro першими в Україні запустили Сloud хостинг та новітню послугу CDN, а нещодавно запровадили роботу за протоколом HTTP/2. Тепер компанія рухається у напрямку розвитку WordPress-хостингу.
Команда підтримки Hostpro працює 24/7 для того, щоб бути поруч з клієнтом у потрібну хвилину.

GoDaddy

Місія GoDaddy — перевернути глобальну економіку, надавши малому бізнесу ще більше можливостей для легкого старту, швидкого росту та успішної роботи. Аудиторія GoDaddy — вже більше 12  користувачів з більш ніж 57 мільйонами доменів, GoDaddy дає малому бізнесу можливість обрати ім’я для свого сайту, легко створити сайт та привернути до нього увагу споживачів.

Bluehost

Bluehost є партнером WordPress з 2005го року та підтримує більш ніж 1 мільйон сайтів по всьому світу. Їхня мета — допомагати користувачам, незалежно від їх технічного рівня, бути онлайн. Також Bluehost надає найкращу підтримку 24/7.

Срібло

Beetroot Academy

Beetroot Academy – це шведсько-українська IT школа. Використовуючи проблемно-орієнтовану систему навчання та методику “перевернутого класу”, академія допомагає отримати максимальну кількість необхідних практичних знань. Результативність такого підходу до навчання підтверджують цифри, адже 70% їхніх випускників знаходять роботу в IT після закінчення курсів.

MotoPress

МотоПресс – популярний провайдер WordPress плагiнiв та шаблонiв для створення й редагування сайтiв. Флагманськi продукти бренду – це вiзуальний drag&drop редактор й адаптивний слайдер, якi, завдяки своєму iнтуïтивному функцiоналу, є унiверсальними iнструментами як для енд-юзерiв, так i для девелоперiв. Однією з основних переваг плагiнiв є те, що будувати ефектнi та динамiчнi сторiнки сайту можна просто перетягуючи об’єкти, та, бiльш того, бачити усi змiни у реальному часi.

WPML

Плагін WPML легко зробить ваш сайт на WordPress багатомовним. Легко поєднується з плагінами кешування,  SEO та eCommerce, та дозволяє створювати версії сайту на різних мовах. WPML є ідеальним рішенням для всіх видів сайтов, від блогу до великого корпоративного сайту, та дозволяє додавати переклад для будь-якого контенту.

Бронза

SiteGround

SiteGround з більш, ніж 12 років в бізнесі надає послуги з WordPress-хостингу, який має все, що побажаєш!
Їхні сервери доступні в 4 різних центрах обробки даних по всьому світу, оптимізовані для максимальної швидкості WordPress і безпеки, надають безліч переваг для шанувальників WordPress – автоматичні оновлення ядра WordPress і його плагінів, WordPress SuperCacher для максимального прискорення швидкості, інструменти для розробників і унікальний WordPress Autoinstaller для стартових користувачів – все створено та вбудовано в один сервіс командою SiteGround. І, також, вони не забувають про важливість стандартних можливостей хостингу таких, як реєстрація доменів, сервісу електронної пошти, панелі управління за розумними цінами.

Clarusapex

Смачні партнери

Iнформаційні партнери

Мікроспонсори

Mobilunity

Mobilunity

Yuriy Vasilyev

Yuriy Vasilyev

Miroslav V.

Miroslav V.

В'ячеслав Матченко

В’ячеслав Матченко

Zeeshan Raza

Zeeshan Raza

Ілля Коптуров

Ілля Коптуров

WP-Office

WP-Office

Vladimir Samoletov

Vladimir Samoletov

Денис Компанеец

Денис Компанеец

MarketingBuzz

MarketingBuzz

Игорь Сушко

Игорь Сушко

David Braun

David Braun

Серёга Дерун

Серёга Дерун

VOCH BURO

VOCH BURO